Destek

Teknik Destek

Ekipman sadece ATEX olarak kalmamaktadır. Sertifikasyonunu korumak ve en son normlara uygunluk sağlamak için her 3 yılda bir kontrol edilmektedir.

Satış Sonrası Servis

Atölyelerimizde veya sahada teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz, Exproof ekipmanları en son normlara uygun olacak şekilde tamir etmek veya güncellemek için hızla müdahale edebilmektedirler.

Airmeex, ATEX uyumunu gerçekleştirmiş olduğu iş makinalarına 6 aylık periyotlarla müşteri ziyareti gerçekleştirerek makinanın ATEX uyumunun sürdürebilirliğinin kontrolünü sağlar. Bu serviste, söz konusu makinenin ATEX özelliklerini koruyup korumadığı ve makinenin mevcut hali ile kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek problemler kontrol edilmektedir.

Eğitim

Avrupa’daki ve diğer bölgelerdeki patlamaya karşı korumayla ilgili normlar ve yönetmelikler hakkındaki bilgimiz, kapsamlı bir eğitim programı sunmamızı sağlamaktadır. Onaylanmış bir eğitim sağlayıcı olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak özel modüller geliştirmekteyiz. Doğal olarak, eğitmenlerimizin son düzenlemelerden haberdar olmasını sağlamaktayız.

Dil Seçiniz