Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi

Airmeex Endüstri, TS EN ISO/IEC 9001:2015 ve TS EN ISO/IEC 80079-34:2011 gerekliliklerini karşılayan ve etkinliği sürekli iyileştirilen kalite yönetim sistemi ile hizmet vermektedir.

Modül B kapsamında AB Tip İncelemesi sertifikalarını aldığımız tüm exproof ekipmanları için, ATEX Direktiflerine ve ilgili standartlara uygun üretim amacıyla kalite yönetim sistemini kurarak kusursuz uygulanması için çalışmaktadır.

Ulaşmak istenilen kalitenin çalışanlarımızdan geçtiği bilinci ile, personelimizin eğitimine ve ATEX konusunda bilinçlendirilmelerine her zaman daha fazla önem vererek,  tüm ürün ve hizmetlerimizde müşteri ihtiyaçlarının zamanında ve güvenilir düzeyde karşılanmasını sağlayarak müşterinin memnuniyetini artırmak Kalite Yönetim Sistemimizin vazgeçilmez hedefidir.

Bu anlamda işimizi her gün daha da geliştirmek ve faydalı hale getirmek için çalışmakta ve çalıştığımız firmalara teknik bilgi, ATEX eğitimi ve bilgi birikimimizle her zaman destek sağlamaktayız.

Tüm exproof ekipman ve Atex Uyum çalışmaları için hem Fransa hem de Türkiye’de onaylanmış kuruluşlardan sertifikalandırılarak, Atex için gerekli olan hem teçhizat hem de personel donanımı olarak kalite yönetim sistemimizi yürütmekteyiz.

still-ex-compliance-form-2
MACHINE-ATEX-COMPLIANCE-FORM
Dil Seçiniz