Bizden Haberler

4.Atex Sempozyumu

Mart 6, 2019

Airmeex Endüstri San. Tic. A.Ş. 7-8 Aralık 2017 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 4.Atex Sempozyumuna Ana Sponsor olarak katılmıştır.
Ulusal ve uluslararası mevzuat uygulamaları, personel eğitimi, iş ve işçi sağlığı güvenliği, kamusal denetim ve ürün belgelendirme konularının yer aldığı sempozyum; bu alandaki sektörlerde çalışanları, üreticileri, ürün geliştirenleri, ürün kullanıcıları, denetim sürecinde yer alanlar ile mevzuat yapıcılarını bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Sempozyumda Atex Mevzuatı ve uygulamaları dahil olmak üzere birçok konuda bildiri sunulmuş ve sektörün her kademesinden katılımcılar görüşlerini paylaşmıştır.
Airmeex Ekibi, sempozyumun ana sponsoru olarak etkinlikte danışman, kullanıcı ve denetim mekanizmasındaki ilgili meslektaşlarına Ex ekipmanlarını sergileme fırsatı bulmuş ve ‘Patlayıcı Ortamlarda Güvenliğin Sağlanması’ konulu bir sunum gerçekleştirmiştir.
Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren Airmeex, Fransa’da Intertek (NB0359) ve Türkiye’ de TSE (NB1783) gibi onaylanmış kuruluşlarca denetlenen ve yönetmelik kapsamında ürün gamımızdaki gerekli tüm Ex Sertifikalar ile birlikte EN 80079-34 Kalite Yönetim Sistemine sahip bir kuruluş olarak faaliyetine devam etmektedir.
Bizler Airmeex olarak yurt içi ve yurt dışında kendi değerlerimizin farkında olarak ekip arkadaşlarımızın yaptığı işin hassasiyetini ve değerini vurgulamak için sunduğumuz ve ATEX Uyumunu gerçekleştirdiğimiz her ürün ve hizmetin her zaman arkasındayız.
Bu anlamda muhtemel patlayıcı ortamlarda güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasına yönelik farkındalık ve bilinç yaratmayı amaçlayan 4.Atex Sempozyumuna katkıda bulunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Dil Seçiniz